| 78,000 km (48,400 mile) |
650 cc Petrol |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | V-S100P |
|---|---|
| Chassis No | S100P-123682 |
| Reg. Year | 1998/ |
| Seatbelts Year | 1998 |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 78,000 km (48,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 650 cc |
| Engine Type | EF |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.3 m3 |
| Length | 3.29 m |
| Width | 1.39 m |
| Height | 1.8 m |
| Weight | 670 kg |
| Location | Japan |