| 126,000 km (78,200 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | ABA-VA20 |
|---|---|
| Chassis No | WBAVA76060NL32432 |
| Reg. Year | 2007/Nov |
| Seatbelts Year | 2007 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 126,000 km (78,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | N46B20B |
| Colour | Dark Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.7 m3 |
| Length | 4.52 m |
| Width | 1.81 m |
| Height | 1.42 m |
| Weight | 1,460 kg |
| Location | Japan |