| 116,000 km (72,000 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 4WD |
4 seats | 3 doors |
| Chassis | GH-H67W |
|---|---|
| Chassis No | H67W-0200546 |
| Reg. Year | 2000/ |
| Seatbelts Year | 2000 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 116,000 km (72,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | 4G94 |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.5 m3 |
| Length | 3.67 m |
| Width | 1.68 m |
| Height | 1.7 m |
| Weight | 1,310 kg |
| Location | Japan |