| 104,000 km (64,500 mile) |
3,190 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | GH-220065 |
|---|---|
| Chassis No | WDB220065-2A310665 |
| Reg. Year | 2002/ |
| Seatbelts Year | 2002 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 104,000 km (64,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 3,190 cc |
| Engine Type | 112 |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.5 m3 |
| Length | 5.04 m |
| Width | 1.85 m |
| Height | 1.44 m |
| Weight | 1,730 kg |
| Location | Japan |