| 81,000 km (50,300 mile) |
650 cc Petrol |
MT 2WD |
2 seats |
| Chassis | V-KS4 |
|---|---|
| Chassis No | KS4-039660 |
| Reg. Year | 1990/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 81,000 km (50,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 2 |
| Doors | |
| Engine Size | 650 cc |
| Engine Type | VKS4 |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.3 m3 |
| Length | 3.29 m |
| Width | 1.39 m |
| Height | 1.81 m |
| Weight | 740 kg |
| Location | Japan |