| 121,000 km (75,100 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | GF-203035 |
|---|---|
| Chassis No | WDC2030352R002175 |
| Reg. Year | 2000/Dec |
| Seatbelts Year | 2000 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 121,000 km (75,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | 111M20 |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.2 m3 |
| Length | 4.53 m |
| Width | 1.73 m |
| Height | 1.42 m |
| Weight | 1,470 kg |
| Location | Japan |