| 124,000 km (76,900 mile) |
1,490 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | CBA-NCP58G |
|---|---|
| Chassis No | NCP58-0035055 |
| Reg. Year | 2004/ |
| Seatbelts Year | 2004 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 124,000 km (76,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,490 cc |
| Engine Type | 1NZ |
| Colour | Dark Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.7 m3 |
| Length | 4.19 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.51 m |
| Weight | 1,040 kg |
| Location | Japan |