| 90,000 km (55,800 mile) |
2,350 cc Petrol |
MT 4WD |
5 seats | 3 doors |
| Chassis | E-V21W |
|---|---|
| Chassis No | V21W-4301339 |
| Reg. Year | 1996/ |
| Seatbelts Year | 1996 |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 90,000 km (55,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 2,350 cc |
| Engine Type | 4G64 |
| Colour | Gray |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13 m3 |
| Length | 4.03 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 1.81 m |
| Weight | 1,690 kg |
| Location | Japan |