| 108,000 km (67,000 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 2 doors |
| Chassis | GF-203745 |
|---|---|
| Chassis No | WDB2037452A196527 |
| Reg. Year | 2001/ |
| Seatbelts Year | 2001 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 108,000 km (67,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.6 m3 |
| Length | 4.34 m |
| Width | 1.73 m |
| Height | 1.4 m |
| Weight | 1,520 kg |
| Location | Japan |