| 99,000 km (61,400 mile) |
1,580 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | GF-AE104G |
|---|---|
| Chassis No | AE104-3032418 |
| Reg. Year | 1999/ |
| Seatbelts Year | 1999 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 99,000 km (61,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,580 cc |
| Engine Type | 4A |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.7 m3 |
| Length | 4.31 m |
| Width | 1.68 m |
| Height | 1.47 m |
| Weight | 1,250 kg |
| Location | Japan |