| 131,000 km (81,300 mile) |
1,760 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | E-AE115G |
|---|---|
| Chassis No | AE115-0012366 |
| Reg. Year | 1996/ |
| Seatbelts Year | 1995 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 131,000 km (81,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,760 cc |
| Engine Type | 7A |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.1 m3 |
| Length | 4.36 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 1,200 kg |
| Location | Japan |