| 114,000 km (70,700 mile) |
3,160 cc Petrol |
MT 4WD |
5 seats | 3 doors |
| Chassis | E-UBS25DW |
|---|---|
| Chassis No | UBS25DW-8110013 |
| Reg. Year | 1995/Sep |
| Seatbelts Year | 1995 |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 114,000 km (70,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 3,160 cc |
| Engine Type | 6VD1 |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.2 m3 |
| Length | 4.23 m |
| Width | 1.83 m |
| Height | 1.83 m |
| Weight | 1,840 kg |
| Location | Japan |