| 127,000 km (78,800 mile) |
2,350 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 3 doors |
| Chassis | E-V21W |
|---|---|
| Chassis No | V21-4400679 |
| Reg. Year | 1997/ |
| Seatbelts Year | 1997 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 127,000 km (78,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 2,350 cc |
| Engine Type | 4G64 |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.5 m3 |
| Length | 4.06 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 1.86 m |
| Weight | 1,750 kg |
| Location | Japan |