| 108,000 km (67,000 mile) |
2,480 cc Petrol |
AT 2WD |
8 seats | 5 doors |
| Chassis | UA-TU31 |
|---|---|
| Chassis No | TU31-000280 |
| Reg. Year | 2003/ |
| Seatbelts Year | 2003 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 108,000 km (67,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 8 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,480 cc |
| Engine Type | QR25 |
| Colour | Gray |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.9 m3 |
| Length | 4.87 m |
| Width | 1.82 m |
| Height | 1.68 m |
| Weight | 1,720 kg |
| Location | Japan |