| 129,000 km (80,000 mile) |
1,240 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | CBE-VAY12 |
|---|---|
| Chassis No | VAY12-052406 |
| Reg. Year | 2011/ |
| Seatbelts Year | 2011 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 129,000 km (80,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,240 cc |
| Engine Type | CR12 |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.2 m3 |
| Length | 4.39 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 1,120 kg |
| Location | Japan |