| 67,000 km (41,600 mile) |
1,290 cc Petrol |
MT 4WD |
4 seats | 5 doors |
| Chassis | E-J100G |
|---|---|
| Chassis No | J100G-010524 |
| Reg. Year | 1998/ |
| Seatbelts Year | 1997 |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 67,000 km (41,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,290 cc |
| Engine Type | HC |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.6 m3 |
| Length | 3.86 m |
| Width | 1.55 m |
| Height | 1.76 m |
| Weight | 1,050 kg |
| Location | Japan |