| 141,000 km (87,500 mile) |
3,200 cc Diesel |
MT 2WD |
15 seats | 4 doors |
| Chassis | KG-DWGE24 |
|---|---|
| Chassis No | DWGE24-055360 |
| Reg. Year | 2000/ |
| Seatbelts Year | 2000 |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 141,000 km (87,500 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 15 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 3,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 19 m3 |
| Length | 5.01 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 2.24 m |
| Weight | 1,770 kg |
| Location | Japan |