| 100,000 km (62,000 mile) |
1,490 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | LA-BJ5W |
|---|---|
| Chassis No | BJ5W-320409 |
| Reg. Year | 2004/ |
| Seatbelts Year | 2004 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 100,000 km (62,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,490 cc |
| Engine Type | ZL |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.2 m3 |
| Length | 4.25 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.42 m |
| Weight | 1,130 kg |
| Location | Japan |