| 169,000 km (104,800 mile) |
4,260 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | GF-210270 |
|---|---|
| Chassis No | WDB210270-1B335747 |
| Reg. Year | 2001/Aug |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 169,000 km (104,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 4,260 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 12.9 m3 |
| Length | 4.84 m |
| Width | 1.8 m |
| Height | 1.48 m |
| Weight | 1,720 kg |
| Location | Japan |