| 93,000 km (57,700 mile) |
1,970 cc Petrol |
MT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | GF-RD1 |
|---|---|
| Chassis No | RD1-5314157 |
| Reg. Year | 2001/Jun |
| Seatbelts Year | 2001 |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 93,000 km (57,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,970 cc |
| Engine Type | B20B |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.5 m3 |
| Length | 4.48 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 1.71 m |
| Weight | 1,410 kg |
| Location | Japan |