| 129,000 km (80,000 mile) |
1,500 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | TA-NZE124 |
|---|---|
| Chassis No | NZE124-5000368 |
| Reg. Year | 2001/ |
| Seatbelts Year | 2001 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 129,000 km (80,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.4 m3 |
| Length | 4.17 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.47 m |
| Weight | 1,180 kg |
| Location | Japan |