| 50,000 km (31,000 mile) |
1,760 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | UA-QP12 |
|---|---|
| Chassis No | QP12-025803 |
| Reg. Year | 2005/Sep |
| Seatbelts Year | 2005 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 50,000 km (31,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,760 cc |
| Engine Type | QG18 |
| Colour | Gold |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.9 m3 |
| Length | 4.56 m |
| Width | 1.76 m |
| Height | 1.48 m |
| Weight | 1,270 kg |
| Location | Japan |