| 58,000 km (36,000 mile) |
1,790 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | TA-ZZE123 |
|---|---|
| Chassis No | ZZE123-0016824 |
| Reg. Year | 2003/Dec |
| Seatbelts Year | 2003 |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 58,000 km (36,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,790 cc |
| Engine Type | 2ZZ |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.4 m3 |
| Length | 4.17 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.47 m |
| Weight | 1,160 kg |
| Location | Japan |