| 64,000 km (39,700 mile) |
1,990 cc Petrol |
MT 2WD |
15 seats | 4 doors |
| Chassis | T-RZH124B |
|---|---|
| Chassis No | RZH124-0001573 |
| Reg. Year | 1992/ |
| Seatbelts Year | 1992 |
| Transmission | MT (5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 64,000 km (39,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 15 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | 1RZ |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 18.8 m3 |
| Length | 4.99 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 2.22 m |
| Weight | 1,640 kg |
| Location | Japan |