| 105,000 km (65,100 mile) |
3,100 cc Diesel |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | KD-UCS69GW |
|---|---|
| Chassis No | UCS69GW-7101481 |
| Reg. Year | 1996/Nov |
| Seatbelts Year | 1995 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 105,000 km (65,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 3,100 cc |
| Engine Type | 4JG2 |
| Colour | Wine Red II |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.2 m3 |
| Length | 4.58 m |
| Width | 1.76 m |
| Height | 1.75 m |
| Weight | 1,920 kg |
| Location | Japan |