| 152,000 km (94,300 mile) |
1,500 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | CBA-NCP13 |
|---|---|
| Chassis No | NCP13-0077779 |
| Reg. Year | 2004/Oct |
| Seatbelts Year | 2004 |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 152,000 km (94,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,500 cc |
| Engine Type | 1NZ |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9 m3 |
| Length | 3.66 m |
| Width | 1.66 m |
| Height | 1.48 m |
| Weight | 960 kg |
| Location | Japan |