| 82,000 km (50,900 mile) |
590 cc Petrol |
AT 2WD |
2 seats | 3 doors |
| Chassis | GF-MC01M |
|---|---|
| Chassis No | WME01MC01-1H013155 |
| Reg. Year | 2001/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 82,000 km (50,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 2 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 590 cc |
| Engine Type | 13 |
| Colour | Red |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 6 m3 |
| Length | 2.56 m |
| Width | 1.51 m |
| Height | 1.55 m |
| Weight | 750 kg |
| Location | Japan |