| 102,000 km (63,300 mile) |
2,770 cc Diesel |
MT 2WD |
15 seats | 4 doors |
| Chassis | U-LH125B |
|---|---|
| Chassis No | LH125-1001975 |
| Reg. Year | 1994/Aug |
| Seatbelts Year | 1994 |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 102,000 km (63,300 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 15 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,770 cc |
| Engine Type | 3L |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 18.9 m3 |
| Length | 5.03 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 2.22 m |
| Weight | 1,810 kg |
| Location | Japan |