| 73,000 km (45,300 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | UA-TNP12 |
|---|---|
| Chassis No | TNP12-010600 |
| Reg. Year | 2004/Sep |
| Seatbelts Year | 2004 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 73,000 km (45,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | QR20 |
| Colour | Gray |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12 m3 |
| Length | 4.56 m |
| Width | 1.76 m |
| Height | 1.49 m |
| Weight | 1,350 kg |
| Location | Japan |