| 63,000 km (39,100 mile) |
2,770 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | U-NKR55LR |
|---|---|
| Chassis No | NKR55L-7103806 |
| Reg. Year | 1992/May |
| Seatbelts Year | 1992 |
| Transmission | MT (5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 63,000 km (39,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 2,770 cc |
| Engine Type | 4JB1 |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 23.4 m3 |
| Length | 5.99 m |
| Width | 1.88 m |
| Height | 2.07 m |
| Weight | 2,190 kg |
| Location | Japan |