| 31,000 km (19,300 mile) |
1,990 cc Petrol |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | GA-P13T |
|---|---|
| Chassis No | P13-0040279 |
| Reg. Year | 1998/Nov |
| Seatbelts Year | 1998 |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 31,000 km (19,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | 4G63 |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.8 m3 |
| Length | 4.67 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.87 m |
| Weight | 1,300 kg |
| Location | Japan |