| 37,000 km (23,000 mile) |
1,790 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 3 doors |
| Chassis | TA-ZCA25W |
|---|---|
| Chassis No | ZCA25-0003940 |
| Reg. Year | 2000/ |
| Seatbelts Year | 2000 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 37,000 km (23,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,790 cc |
| Engine Type | 1ZZ |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.9 m3 |
| Length | 3.75 m |
| Width | 1.73 m |
| Height | 1.67 m |
| Weight | 1,150 kg |
| Location | Japan |