| 29,000 km (18,000 mile) |
1,480 cc Petrol |
AT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | GA-KM51 |
|---|---|
| Chassis No | KM51-0070304 |
| Reg. Year | 1997/ |
| Seatbelts Year | 1997 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 29,000 km (18,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,480 cc |
| Engine Type | 5K |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.1 m3 |
| Length | 4.24 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.82 m |
| Weight | 1,060 kg |
| Location | Japan |