| 21,000 km (13,100 mile) |
1,240 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-AK12 |
|---|---|
| Chassis No | AK12-866836 |
| Reg. Year | 2006/Aug |
| Seatbelts Year | 2006 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 21,000 km (13,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,240 cc |
| Engine Type | CR12 |
| Colour | Light Yellow |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9.4 m3 |
| Length | 3.72 m |
| Width | 1.66 m |
| Height | 1.52 m |
| Weight | 950 kg |
| Location | Japan |