| 96,000 km (59,600 mile) |
3,270 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | GF-LR50 |
|---|---|
| Chassis No | LR50-025405 |
| Reg. Year | 1999/Mar |
| Seatbelts Year | 1999 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 96,000 km (59,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 3,270 cc |
| Engine Type | VG33 |
| Colour | Blue II |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.3 m3 |
| Length | 4.64 m |
| Width | 1.77 m |
| Height | 1.73 m |
| Weight | 1,810 kg |
| Location | Japan |