| 69,000 km (42,800 mile) |
1,460 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | E-CK2A |
|---|---|
| Chassis No | CK2A-0103974 |
| Reg. Year | 1996/Dec |
| Seatbelts Year | 1996 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 69,000 km (42,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,460 cc |
| Engine Type | 4G15 |
| Colour | Dark Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.1 m3 |
| Length | 4.29 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.39 m |
| Weight | 1,020 kg |
| Location | Japan |