| 56,000 km (34,800 mile) |
1,940 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | GF-4B4204W |
|---|---|
| Chassis No | YV1VW-17F6YF530215 |
| Reg. Year | 2000/ |
| Seatbelts Year | 2000 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 56,000 km (34,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,940 cc |
| Engine Type | B4204 |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.2 m3 |
| Length | 4.48 m |
| Width | 1.72 m |
| Height | 1.45 m |
| Weight | 1,350 kg |
| Location | Japan |