| 15,000 km (9,300 mile) |
4,160 cc Petrol |
MT 4WD |
7 seats | 4 doors |
| Chassis | T-FGY60 |
|---|---|
| Chassis No | FGY60-001158 |
| Reg. Year | 1990/ |
| Seatbelts Year | 1990 |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 15,000 km (9,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 7 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 4,160 cc |
| Engine Type | TB42 |
| Colour | Red |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 23.8 m3 |
| Length | 5.38 m |
| Width | 1.8 m |
| Height | 2.45 m |
| Weight | 3,000 kg |
| Location | Japan |