| 18,000 km (11,200 mile) |
1,290 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 3 doors |
| Chassis | GH-NCP10 |
|---|---|
| Chassis No | NCP10-0039113 |
| Reg. Year | 2000/Mar |
| Seatbelts Year | 2000 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 18,000 km (11,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,290 cc |
| Engine Type | 2NZ |
| Colour | Gold |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9 m3 |
| Length | 3.61 m |
| Width | 1.66 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 910 kg |
| Location | Japan |