| 24,000 km (14,900 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | GH-TG10 |
|---|---|
| Chassis No | TG10-105793 |
| Reg. Year | 2003/May |
| Seatbelts Year | 2003 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 24,000 km (14,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | QR20 |
| Colour | Beige |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11 m3 |
| Length | 4.49 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.44 m |
| Weight | 1,220 kg |
| Location | Japan |