| 170,000 km (105,400 mile) |
4,610 cc Diesel |
AT 2WD |
3 seats | 5 doors |
| Chassis | KK-XZU307V |
|---|---|
| Chassis No | XZU307-0002106 |
| Reg. Year | 1999/Aug |
| Seatbelts Year | 1999 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 170,000 km (105,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 4,610 cc |
| Engine Type | S05C |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.8 m3 |
| Length | 4.69 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.99 m |
| Weight | 2,460 kg |
| Location | Japan |