| 63,000 km (39,100 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 3 doors |
| Chassis | GH-AU20 |
|---|---|
| Chassis No | WBA-AU52090KN40287 |
| Reg. Year | 2001/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 63,000 km (39,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | N42B20A |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.6 m3 |
| Length | 4.26 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 1.41 m |
| Weight | 1,400 kg |
| Location | Japan |