| 77,000 km (47,800 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 2WD |
7 seats | 5 doors |
| Chassis | GF-LWEW |
|---|---|
| Chassis No | LWEW-112725 |
| Reg. Year | 2000/Nov |
| Seatbelts Year | 2000 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 77,000 km (47,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | FS |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.2 m3 |
| Length | 4.75 m |
| Width | 1.83 m |
| Height | 1.74 m |
| Weight | 1,610 kg |
| Location | Japan |