| 105,000 km (65,100 mile) |
1,800 cc Petrol |
MT 2WD |
6 seats | 4 doors |
| Chassis | GC-SK82VN |
|---|---|
| Chassis No | SK82VN-100293 |
| Reg. Year | 1999/Jun |
| Seatbelts Year | 1999 |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 105,000 km (65,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 6 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,800 cc |
| Engine Type | F8 |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13 m3 |
| Length | 4.28 m |
| Width | 1.63 m |
| Height | 1.85 m |
| Weight | 1,280 kg |
| Location | Japan |