| 71,000 km (44,100 mile) |
1,200 cc Petrol |
AT 2WD |
4 doors |
| Chassis | DBA-AK12 |
|---|---|
| Chassis No | AK12-970486 |
| Reg. Year | 2011/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 71,000 km (44,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.3 m3 |
| Length | 4.4 m |
| Width | 1.68 m |
| Height | 1.52 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |