| 97,000 km (60,200 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 2WD |
8 seats | 4 doors |
| Chassis | GF-SR40G |
|---|---|
| Chassis No | SR40-0170418 |
| Reg. Year | 1999/ |
| Seatbelts Year | 1999 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 97,000 km (60,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 8 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | 3S |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.8 m3 |
| Length | 4.56 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.91 m |
| Weight | 1,470 kg |
| Location | Japan |